„A kdyby nebylo tresti těch sladkých dob v krůpěji vězněné ve stěnách flakonu, zašel by s krásou též její dech beze stop.“ W.Shakespeare

 Mísením silic se kdysi zabývala alchymie, která spolu s astrologií byla dle nejstarších záznamů dána bohem lidstvu jako dar, aby s jejich pomocí mohlo získat zpět ztracený ráj.

Éterické oleje ovlivňují naše emoce a nervovou soustavu, působí bioregulačně a umožňují prožívat přítomnost. Za emoční vnímání člověka odpovídá limbický systém, který propojuje smyslové vjemy s emocemi a pachy. Dané propojení se utváří při silných emočních zážitcích a má asociační spojitost s pamětí.

Každý éterický olej přispívá svým dílem k celkové symfonii vůně. Každý z nás je jedinečný, stejně jako vonná směs, která s námi rezonuje.

Namícháme vám jedinečnou vůni ze stovky éterických olejů v bio kvalitě, která bude neopakovatelná. Postupně budeme vybírat a mísit esence do Hlavy, Srdce i Země parfému až do konečného propojení. Nejen že si ji budete tvořit hlavně vy sama s mou pomocí, ale váš parfém se stane vaší součástí a jako bonus vás může jemně ovlivňovat, to již dle vybraných esencí – může vás konejšit, hladit, nebo naopak povzbudit, léčit srdce, pomoci vám udělat rozhodnutí, vzchopit se a jít dál.

Tvorba osobního parfému je prastarou alchymií, při které používám nejen znalosti parfemáře, ale i vlastní intuici a vhled. Mohou být též nápomocny karty Vůně duše. V úvodním přátelském rozhovoru nejprve klient vyjádří své přání nebo záměr, v kterém mu může osobní parfém pomoci – některé esenciální oleje dokážou opravdu např. dodat sebedůvěru, nebo zjemnit ženu, která si chce více vychutnat svou ženskost. Po rozhovoru a ujasnění si potřeb klienta už probíhá čistá alchymie, která vás bude bavit! Možná vás vtáhne do dob dávno minulých, kdy se parfémy tvořily pouze z přírodních složek. Pojďme spolu poodkrýt to pradávně alchymické tajemství…

Tvorba osobního parfému trvá 2-2,5 hodiny a cena je 3.000 Kč

Osobní parfémy ve studiu pro vás připravuje Lenka Dora Stejskalová.

Článek pro časopis Sféra

Růže procitnutí srdce