„A kdyby nebylo tresti těch sladkých dob v krůpěji vězněné ve stěnách flakonu, zašel by s krásou též její dech beze stop.“ W.Shakespeare

 Mísením silic se kdysi zabývala alchymie, která spolu s astrologií byla dle nejstarších záznamů dána bohem lidstvu jako dar, aby s jejich pomocí mohlo získat zpět ztracený ráj.

Éterické oleje ovlivňují naše emoce a nervovou soustavu, působí bioregulačně a umožňují prožívat přítomnost. Za emoční vnímání člověka odpovídá limbický systém, který propojuje smyslové vjemy s emocemi a pachy. Dané propojení se utváří při silných emočních zážitcích a má asociační spojitost s pamětí.

Každý éterický olej přispívá svým dílem k celkové symfonii vůně. Každý z nás je jedinečný, stejně jako vonná směs, která s námi rezonuje.

Namícháme vám jedinečnou vůni ze stovky éterických olejů v bio kvalitě, která bude neopakovatelná. Postupně budeme vybírat a mísit esence do Hlavy, Srdce i Země parfému až do konečného propojení. Nejen že si ji budete tvořit hlavně vy sama s mou pomocí, ale váš parfém se stane vaší součástí a jako bonus vás může jemně ovlivňovat, to již dle vybraných esencí – může vás konejšit, hladit, nebo naopak povzbudit, léčit srdce, pomoci vám udělat rozhodnutí, vzchopit se a jít dál.

Tvorba osobního parfému trvá 60-90 minut a cena za 10 ml flakon či roll-on  je 1.500 Kč

Osobní parfémy ve studiu pro vás připravuje Lenka Dora Stejskalová.

Článek pro časopis Sféra

Růže procitnutí srdce