aromalenka

Jmenuji se Lenka, jsem odborná aromaterapeutka, masérka a členka Asociace českých aromaterapeutů. Před svými čtyřicátinami jsem byla obdařena třetím dítětem a vytoužená holčička se stala impulzem a průvodcem na mé cestě sama k sobě. Našla jsem v sobě poklad, jak píše Paulo Coelho, po Strastiplných cestách hledání jsem konečně pochopila své poslání. Začala jsem kurzem masáží miminek a poté dalšími kurzy, tak, jak jsem postupně hledala a objevovala nové a nové souvislosti mezi příčinou a následkem našeho chování a myšlení, které se zobrazují v našem těle.

Největším pomocníkem v uvolňování psychických či fyzických bloků mých klientů se mi staly čisté éterické oleje, tibetská mísa a prohlubující se  intuice. Jako důležité vnímám naladění se na klienta, někoho nejlépe uvolní před masáží vibrace tibetské mísy, iný potřebuje spíše uvolnit skrze vůně éterických olejů a dalšímu mohu nejvíce pomoci diagnostikou dle čínské medicíny či rozhovorem, pochopením a láskou.

Pomocí energeticky čistých éterických olejů vyrábím osobní parfém na přání, aroma-směsi pro denní použití, na masáž, na koncentraci ke vstupním rozhovorům či zkouškám, na kašel pro miminka či dospělého a další na jakékoliv neduhy a potíže. Mým úkolem je být vám průvodcem.

Vítejte na cestě ke štěstí a zdraví!

Profesní životopis

Odborný aromaterapeut: 2leté studium na Institutu aromaterapie v Praze (2009-2011)

Rozšiřující studium masáží: masáže miminek (2002), sportovní masáž, masáž lávovými kameny, medová masáž, kraniosakrální terapie, manuální lymfodrenáž

Muzikoterapie a léčení tibetskou mísou s Mgr. Jitkou Králíkovou

Aromapsycholog

Kontakt:

telefon: 606 702 546
e-mail: aromalenka@volny.cz