Tibetská mísa je ručně vyrobena v Nepálu ze slitiny 7 planetárních kovů:
Zlato – Slunce, Stříbro – Měsíc, Měď – Venuše, Rtuť – Merkur, Železo – Mars, Cín – Jupiter, Olovo – Saturn

Tibetské mísy jsou hojně využívány v diagnostice, léčitelství a terapiích.
Jsou rozeznívány a přikládány přímo na postižené části klienta, kde harmonizují průtok energie daným místem. V Tibetu lidé věří, že pravidelná hra na tibetskou mísu zbavuje člověka karmické zátěže. Tibetské mísy se používají jak při meditacích, tak k vyléčení různých neduhů lidského těla a k uvolňování čaker, našich energetických kanálů.

Tibetská mísa disponuje vibracemi, které jsou téměř identické s vibracemi člověka. Lidské tělo obsahuje značné množství vody a voda umožňuje 3 x rychlejší přenos vibrací zvuku než vzduch. Vibrace tibetské mísy léčí a oživuje nejen tělo, ale současně celé okolí, dolehne přesně tam, kde je potřeba a danou oblast harmonizuje – léčí zvukem a vibracemi na vyšších úrovních.

Má schopnost sladit všechny složky lidské bytosti, včetně nadvědomí.
Ladění probíhá těsně nad nebo přímo na ležícím klientovi, kde je třeba, přikládám mísu a používám vibrování či vyklepávání.
Následuje masáž, především zad. Tímto druhem terapie se můžete dostat velmi hluboko, můžete vidět různé obrazce, barvy a přírodní scenérie, apod.
Možná se vám to nepodaří hned napoprvé, ale i tak vám to bude velmi příjemné, neboť dojde k velkému uvolnění energie v těle.

Tato terapie je vhodná absolutně pro všechny, včetně dětí.

V Harmonizačním studiu osm praktikuje Lenka Dora Stejskalová.

image17