V Harmonizačním studiu Osm poskytuji terapii metodou Access Bars – za hranice limitů. Pro koho je technika vhodná:
Technika je vhodná pro každého; nejvíce její účinky oceňují psychicky vyčerpaní lidé, kteří potřebují odpočinek od svých myšlenek, získat nadhled,  klidný spánek, zpřístupnit schopnost dobře se rozhodnout nebo najít řešení pro situace, které se zdají bezvýchodné. Metoda Access Bars používá statické doteky v oblasti hlavy. Terapie vede k hlubokému uvolnění mysli a těla. Díky němu dochází k uvolnění stresu, snížení pocitů vyčerpanosti, nervozity a zahlcenosti myšlenkami. Řada klientů popisuje po terapii pocity „restartu“ nebo „vyprázdněné hlavy“, tento stav umožňuje podívat se na vlastní životní situace z nového úhlu, méně zaujatě.
Sezení trvá cca 1,5hod. Klient leží na lehátku a pouze relaxuje.
U techniky je vhodná i práce se záměrem tj. klient svým uvolněním otevírá sám sobě prostor pro
vyřešení konkrétní situace ze svého života.

Dále nabízím:
Feng Shui astrotypy a koreláty – Vím o svých talentech a darech.
Někdy se ve svém životě můžeme dostat do situací, ve kterých nerozumíme ostatním nebo sami sobě. Podnikáme kroky různými směry, a přitom žijeme s pocitem nenaplnění. Přešlapujeme na místě, neustále probíráme donekonečna ty samé myšlenky, ale ponětí, co dál a jaká je naše životní cesta, se nedostavuje. Čím častěji v takových situacích jsme, tím více prožíváme pocity zmaru a frustrace, protože touha žít šťastný a naplněný život je nám všem vrozená. Je to naše přirozenost.

Feng Shui typologie osobnosti (astrotypy) a vztahy mezi lidmi (koreláty) poskytují vhled do našich vrozených darů a talentů. Zvědomění si našich silných stránek pomáhá přijmout naši jediněčnost a prožít pocit: „Jsem v pořádku.“ Znalost sebe sama je základním kamenem pro rozhodnutí, která nám přinesou pocit naplnění a spokojenosti. K sestavení astrotypu je potřeba znát datum a čas narození. Vypracování trvá 7-10 dní.

Pro objednání či dotazy pište na: katsau@seznam.cz, nebo tel.: 601 369 474

Absolvováno:
Access Bars – Dagmar Jachková, Olivie Pospíšilová
Kurzy Feng Shui – manželé Čermákovi, Dagmar Čermáková, Zuzana Adam