Vystudovala jsem fyzioterapii na FTVS UK v Praze 6. Zakončila jsem doktorské studium v roce 2009 obhajobou práce o ženách po operaci prsu. Po té se odvíjela delší a naplňující spolupráce s těmito ženami, formou fyzioterapeutické poradny přímo v jejich /nyní již bývalém/ centru v Mamma HELPU v Praze.

Dopřála jsem si také 3 leté studium SHIATSU – Darja shiatsu school  a rozšířila si tím obzory pro náhled na  lidské tělo a duši – pohledem  východních praktik.

Letošní rok jsem se stala  lektorkou školy Tajemství pánevního dna.

Mám ráda komplexní pohled na problematiku těla. Občas, je-li to vhodné, doplním terapii i homeopatií, kterou používám symptomaticky. Mám s ní osobní, téměř 20 ti letou zkušenost u sebe i své rodiny. Studovala jsem ji také na IPVZ v Praze na dvouletém kurzu pro nelékařské profese.

Mám ráda, když je na práci s lidmi čas. Když je klid, dobrý vzduch, světlo. Když se nespěchá. Může se pak lépe naslouchat, co tělo říká. Kde je potřeba ubrat na výkonu a kde naopak přidat na fyzičnu.

Jedním z takových prostor, kde nasloucháme sami sobě více, mohou být například hory. Když ale nejsou na blízku, hledáme prostředí jiné. Jedním z takových klidných a příjemných míst se mi zdá i  prostor v  Galerii OSM. V klidné části Prahy  6, přitom kousíček od  metra.  Uvnitř je prostředí s vůní éterických olejů, krásných obrazů. Právě toto místo jsem shledala vhodné  pro praktikování SHIATSU a i pro komplexnější a hlubší vhled do problematiky a terapie pánevního dna žen.