V našem studiu máte možnost si vybrat z široké nabídky různých druhů masáží. Zajít si můžete na relaxační masáž, manuální lymfodrenáž, reflexní masáže chodidel, obličejovou masáž pomocí metody Guasha či na Čínské léčebné masáže (Tuina, Guasha, baňkování).

Relaxační masáž
Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů a spouští se řada biochemických procesů, jejichž výsledkem je snížení citlivosti na vnímání bolesti, zlepšení nálady a celková duševní regenerace. V průběhu masáže je postupně snižována hladina stresových hormonů. Dochází k velmi účinné duševní regeneraci a podstatné redukci stresu. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby. Běžně se terapeut zaměřuje především na oblast šíje a zad, ale je možnost masáže hýždí, nohou, podle toho, co u vás bude potřeba. Tento typ masáže vhodný pro každého, kdo by rád redukoval hladinu stresu a uvolnil napjaté svalstvo.

Relaxační masáž ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min
550 Kč / 30 min

Manuální lymfodrenáže
Manuální lymfodrenáž je hmatová technika, jejímž cílem je podpora funkce povrchového mízního systému. Ten je důležitou součástí našeho  imunitního systému, je odpovědný za odvádění odpadních látek z těla. Lymfodrenáž urychluje tok lymfy mízním řečištěm a podporuje látkovou výměnu organismu.
Manuální lymfodrenáž je velmi účinnou léčebnou metodou pro zmenšení otoků a snížení bolesti s nimi spojené, zlepšení stavu otoků v těhotenství, prevenci celulitidy a zlepšení jejího stavu, zvýšení imunity, detoxikaci organismu, regeneraci po operacích a úrazech, prevenci vzniku křečových žil, léčbu akné, zmírnění migrény, snížení nadváhy, zmírnění únavy.

Manuální lymfodrenáž ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min
1200 Kč / 90 min
550 Kč / 30 min

Tuina
Tuina je čínská léčebná masáž nabízející širokou škálu možností, jak ovlivnit zdraví těla i ducha. Obsahuje jak manuální techniky na ovlivnění kloubů, svalů a šlach, tak i jemné techniky na harmonizování a podporu toku energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů. V rámci těchto masáží je využívána znalost teorie a filosofie čínské medicíny, čínské diagnostiky a systému energetických drah, což je nutné pro správnou diagnostiku a volbu metody. Tento druh masáže se provádí přes oblečení.

Tuinu ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min

Guasha
Guasha je masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny a provádí se pomocí nefritové destičky. Má okamžitou účinnost a umožňuje také diagnostiku potíží. Speciální Guasha destičkou se působí na kůži, čímž se následně objeví výsev na různých místech, v různé intenzitě a formě. Dle toho lze diagnostikovat stav klienta a volit vhodnou terapii. Samotná masáž není bolestivá. Dochází ke stimulaci cirkulace v kapilárách (vlásečnic), podporuje se látková výměna v dané oblasti. Guasha vytlačuje stagnující hustou krev a odpadní látky ze sítě kapilár do tkání, do podkoží, mezi buňky, odkud ji pak lymfatický systém odvádí z těla pryč a tím zlepšuje stav kapilární soustavy, znovuobnovuje průchodnost, zlepšuje stav buněk, řeší vyživení tkání a tím i orgánů

Masáž pomocí Guashy ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min

Kosmetická Guasha
Přírodní technika v obličejové péči, která pomáhá zmírnit vrásky a nedokonalosti pleti. Na obličej se nanáší krém, který se roztírá dvěma nefritovými destičkami. Masáží dochází k prokrvení tkáně a lepšímu vyživení pleti. Pleť se následně projasní, vyhladí, osvěží a sjednotí se barva obličeje. Účinek je viditelný okamžitě. Pomocí obličejové Guashy můžeme zmírnit nejen projevy stárnutí pleti, ale i nerovnosti, pigmentové skvrny, žilky, váčky a kruhy pod očima.
Kontraindikace: záněty, akné vyššího stupně, úrazy v obličeji, horečka. Při menstruaci a v těhotenství se vyhýbáme oblasti kolem úst, která je holografickým zobrazením ženských orgánů.
Proč se používají speciální nefritové destičky a proč jsou tak efektivní? Destičky jsou speciálně vytvarované a odhalí všechny nerovnosti v podkoží, které pouhým dotekem prsty nejsou zřetelné. Tato metoda může zcela nahradit drahé invazivní zásahy do obličeje.

Kosmetickou Guashu ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min

Reflexní masáž chodidel
Při reflexní masáži chodidel se vychází z tradiční čínské medicíny a z informací, jak se jednotlivé části organismu promítají na plosce nohy. Prostřednictvím nohy je možné diagnostikovat a stimulovat vzdáleně různé lokality na těle a zdravotně je ovlivňovat. Nohy se navíc dobře krásně prokrví a probudí, budete mít poté i pocit lepší stability a menší únavy. Správná péče a funkčnost chodidla ovlivňuje nastavení celého těla. A jako BONUS vám k reflexní stimulaci bodů bude připojena opravdu příjemná relaxační masáž chodidel.

Masáž ve studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Cena:
850 Kč / 60 min

Uvedené masáže v našem studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Kontakt:
telefon: +420 723 198 752
e-mail: info@innerlook.eu
web: https://innerlook.eu/
Facebook: Innerlook