Jsem fyzioterapeutka, lektorka jógy, a navíc i studentka a praktikantka Tradiční čínské medicíny (zaměření na čínské léčebné masáže – Tuina, Guasha, baňkování a reflexní masáže chodidel). Propojuji všechny své znalosti a zkušenosti z uvedených oblastí a na člověka pohlížím komplexně. Mým cílem a posláním je pomáhat lidem cítit se lépe a dávat inspiraci k nalezení rovnováhy. Protože kde je rovnováha, tam není bolest a nemoc.

Kde jsem svoje znalosti a dovednosti získala?

Vystudovala jsem magisterské studium fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd univerzity Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem zahraniční stáže v předních fakultních nemocnicích v Belgii a Německu, kde jsem se zúčastnila i postgraduální stáže a pracovala na soukromé klinice. Pravidelně se dále vzdělávám a účastním se dalších kurzů a školení a učím se nové metody. Zabývám se zejména ambulantní fyzioterapií, denně se setkávám s nejrůznějšími diagnózami, od bolesti zad, poúrazových stavů, patní ostruhy až po skoliózy či vadné držení u dětí.

 Jaké služby nabízím?

  • Fyzioterapie
  • Relaxační masáže
  • Manuální lymfodrenáže
  • Tuina – čínské léčebné masáže
  • Guasha – tělová i obličejová (kosmetická) čínská masážní metoda s nefritovou destičkou
  • Baňkování
  • Reflexní masáže chodidel dle tradiční čínské medicíny

Fyzioterapie:

Trápí vás bolest zad, ztuhlá šíje, bolí vás hlava od krční páteře nebo se chcete naučit správně dýchat, zjistit, jak správně cvičit nebo se po vysoké tělesné námaze správně kompenzovat? Tak to je čas na fyzioterapii.

Co vás na fyzioterapii čeká?

Po úvodní diagnostice vašeho pohybového aparátu zvolíme a provedeme vhodnou terapii. Sestavíme vám cviky na doma a poradíme v oblasti ergonomie pracovního prostředí.

Terapie je kombinací fyzioterapeutických konceptů proprioceptivní neuromuskulární facilitace, Bobath konceptu, Vojtovy metody, senzomotorické stimulace, mobilizačních technik a technik měkkých tkání, uvolnění fascií, kinesiotapingu. To vše v kombinaci s poznatky z dalších odborných kurzů, např. hluboký stabilizační systém páteře, Dornova metoda, terapie triggerpointů, aj.

Cena:

850 Kč / 60 min

600 Kč / 30 min

Manuální lymfodrenáže

Manuální lymfodrenáž je hmatová technika, jejímž cílem je podpora funkce povrchového mízního systému. Ten je důležitou součástí našeho imunitního systému, je odpovědný za odvádění odpadních látek z těla. Lymfodrenáž urychluje tok lymfy mízním řečištěm a podporuje látkovou výměnu organismu.

Manuální lymfodrenáž je velmi účinnou léčebnou metodou pro zmenšení otoků a snížení bolesti s nimi spojené, zlepšení stavu otoků v těhotenství, prevenci celulitidy a zlepšení jejího stavu, zvýšení imunity, detoxikaci organismu, regeneraci po operacích a úrazech, prevenci vzniku křečových žil, léčbu akné, zmírnění migrény, snížení nadváhy, zmírnění únavy.

Cena:

850 Kč / 60 min

1200 Kč / 90 min

550 Kč / 30 min

Relaxační masáž

Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů a spouští se řada biochemických procesů, jejichž výsledkem je snížení citlivosti na vnímání bolesti, zlepšení nálady a celková duševní regenerace. V průběhu masáže je postupně snižována hladina stresových hormonů. Dochází k velmi účinné duševní regeneraci a podstatné redukci stresu.

Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby. Běžně se terapeut zaměřuje především na oblast šíje a zad, ale je možnost masáže hýždí, nohou, podle toho, co u vás bude potřeba.

Tento typ masáže vhodný pro každého, kdo by rád redukoval hladinu stresu a uvolnil napjaté svalstvo.

Cena:

850 Kč / 60 min

550 Kč / 30 min

Tuina

Tuina je čínská léčebná masáž nabízející širokou škálu možností, jak ovlivnit zdraví těla i ducha. Obsahuje jak manuální techniky na ovlivnění kloubů, svalů a šlach, tak i jemné techniky na harmonizování a podporu toku energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů.

V rámci těchto masáží je využívána znalost teorie a filosofie čínské medicíny, čínské diagnostiky a systému energetických drah, což je nutné pro správnou diagnostiku a volbu metody.

Tento druh masáže se provádí přes oblečení.

Cena:

850 Kč / 60 min

Guasha

Guasha je masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny a provádí se pomocí nefritové destičky. Má okamžitou účinnost a umožňuje také diagnostiku potíží.

Speciální Guasha destičkou se působí na kůži, čímž se následně objeví výsev na různých místech, v různé intenzitě a formě. Dle toho lze diagnostikovat stav klienta a volit vhodnou terapii. Samotná masáž není bolestivá. Dochází ke stimulaci cirkulace v kapilárách (vlásečnic), podporuje se látková výměna v dané oblasti. Guasha vytlačuje stagnující hustou krev a odpadní látky ze sítě kapilár do tkání, do podkoží, mezi buňky, odkud ji pak lymfatický systém odvádí z těla pryč a tím zlepšuje stav kapilární soustavy, znovuobnovuje průchodnost, zlepšuje stav buněk, řeší vyživení tkání a tím i orgánů.

Cena:

850 Kč / 60 min

Kosmetická Guasha

Přírodní technika v obličejové péči, která pomáhá zmírnit vrásky a nedokonalosti pleti. Na obličej se nanáší krém, který se roztírá dvěma nefritovými destičkami. Masáží dochází k prokrvení tkáně a lepšímu vyživení pleti. Pleť se následně projasní, vyhladí, osvěží a sjednotí se barva obličeje. Účinek je viditelný okamžitě. Pomocí obličejové Guashy můžeme zmírnit nejen projevy stárnutí pleti, ale i nerovnosti, pigmentové skvrny, žilky, váčky a kruhy pod očima.

Kontraindikace: záněty, akné vyššího stupně, úrazy v obličeji, horečka. Při menstruaci a v těhotenství se vyhýbáme oblasti kolem úst, která je holografickým zobrazením ženských orgánů.

Proč se používají speciální nefritové destičky a proč jsou tak efektivní? Destičky jsou speciálně vytvarované a odhalí všechny nerovnosti v podkoží, které pouhým dotekem prsty nejsou zřetelné.

Tato metoda může zcela nahradit drahé invazivní zásahy do obličeje.

Cena:

850 Kč / 60 min

Reflexní masáž chodidel

Při reflexní masáži chodidel se vychází z tradiční čínské medicíny a z informací, jak se jednotlivé části organismu promítají na plosce nohy. Prostřednictvím nohy je možné diagnostikovat a stimulovat vzdáleně různé lokality na těle a zdravotně je ovlivňovat. Nohy se navíc dobře krásně prokrví a probudí, budete mít poté i pocit lepší stability a menší únavy. Správná péče a funkčnost chodidla ovlivňuje nastavení celého těla. A jako BONUS vám k reflexní stimulaci bodů bude připojena opravdu příjemná relaxační masáž chodidel.

Cena:

850 Kč / 60 min

Individuální lekce jógy, Jógová terapie

Jóga na míru vašemu tělu a duši.

Chcete začít s jógou nebo chcete prohloubit svoji současnou praxi? Chcete rozumět více svému tělu, naučit se přirozenému dýchání a držení těla? Detoxikovat tělo a cítit se celkově lépe? Chcete se naučit lépe zvládat každodenní stres? Chcete probudit své tělo, uvolnit mu od sedavé práce u počítače a zlepšit jeho mobilitu, flexibilitu a sílu? Chcete najít vnitřní klid a pohodu, zlepšit koncentraci? Chcete mít lekci přizpůsobenou zcela svým potřebám a plnou pozornost lektora? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, pak je individuální lekce jógy právě pro vás ideální.

Cena:

850 Kč / 60 min

Kontakt:

telefon: +420 723 198 752

e-mail: info@innerlook.eu

web: https://innerlook.eu/

Facebook: Innerlook