Osobní průvodcovství

 • změna vědomí v obtížných situacích - k laskavějšímu a moudřejšímu přístupu k sobě
 • rozpoznání nevědomých programů
 • nalezení podpůrných nástrojů na sebe
 • předání zkušeností o tom, jak si umět sám pomoci
 • nehodnotící podpora ve všech vašich situacích
 • nalezení zkušeností a inspirace z momentálních situací
 • konkrétní informace o fungování vaší mysli a jejich tendencích
 • praktické nácviky, jak být ve vědomém kontaktu se sebou
 • společné zážitky v uvolnění se do své podstaty
 • vytváření osobních podpůrných nahrávek vám na míru
 • nahrávky z konzultací
  • Nahoru
Magda Křepelková

Magda Křepelková

Motto:
"Je možné dostat se z nemožného".

Nerada se definuji - vždycky mi to přijde velmi omezující. Dělám prostě to, co mohu. Naslouchám. Mluvím. Píšu. Nahrávám. Zaměřuji se. Nejvíc mě baví zaměřovat svou pozornost na nerozpoznaná místa. Na lidská místa, kde je nesvoboda a také sebedestrukce. Jako lidi umíme jít nesmírně proti sobě, proti životu a ještě se umíme skvěle zmanipulovat, abychom si to před sebou a světem obhájili. Sama jsem toto uměla fakt skvěle. Během svého nezralého manželství jsem propadla tak silné sebedestrukci (bulimie), že jsem se z toho dostávala 10 let. Z nejhoršího jsem se dostala vlastním úsilím a když jsem ve svém dalším uzdravení začala stagnovat, pomohl mi život skrze loupežné přepadení na "mé" poště. Byl to velký šok, který naprosto převrátil mé priority, probudil mé vnímání i vědomí sebe samotné. Bylo to nejlepší, co mě v životě potkalo. Nasměrovalo mě to k hlubokému zkoumání lidského fungování, k rozpoznávání struktur mysli, vědomí, nevědomí. Učím se stále a jsem vděčná za všechna mimořádná setkání, která mi rozšiřují vědomí a učí mě st&aacu te;le d& aacute;l. Zdroje i učitele mi přináší život naprosto dokonale. O své konkrétní cestě více píšu ve svých knihách "Příběh ženy" a "Světlem sama sobě", které jsou plně autobiografické. V dalších knihách se věnuji ženským tématům - jako je sexualita, temné stránky, naše třinácté komnaty - místa studu. "Tanec divošky." Naivita, nezralost, první sexuální zkušenosti a také naše první samostatné životní volby, to je zase kniha "Barevné okamžiky", která je určena všem nezralým ženám všeho věku. Všechny napsané knihy jsou otevřené až na dřeń. Vyslechla jsem již mnoho lidských příběhů, abych se naučila nic nesoudit, a naprosto ve všem najít nějakou inspiraci. Všechno, úplně cokoliv se může stát naší inspirací a může nám to posloužit dobře.

V průběhu své praxe s lidmi jsem vytvořila mnoho dalších podpůrných materiálů. Pro maminky potýkající se se vztekem a frustrací trefný video program "Mámou v pohodě". Pro chvíle krize a velkého vnitřního rozpadu zase CD - audio balíček k sebepodpoře. Spoustu textů a audií. Tvorba mi pomáhá se vyrovnat s tématy lidských příběhů, tvorbou se vyprazdňuji a ještě z toho je užitek pro další lidi se stejným tématem. Nově nalezené varianty tvorb y mi d&a acute;vají křídla, podporují mou vlastní svobodu. Tato symbióza mě nesmírně baví a jsem za ni vděčná. Jedno by nebylo bez druhého.

Mou tvorbu najdete v e-shopu, ale i volně na stránkách www.magdakrepelkova.cz V sekci Akce zase naleznete chystaná prožitková setkání - věnuji se převážně skupinkám do 12 lidí. Osobně se můžeme setkat v Praze, Brně, Jičíně, Unhošti nebo i přes skype. Všechno je možné. :-)

Kontakt:

telefon: 736 455 107
e-mail: m.krepelkova@seznam.cz
web: www.magdakrepelkova.cz