Ne nadarmo se říká „Ve zdravém těle zdravý duch.“
Správným výběrem a pravidelným prováděním cviků předejdete bolestem pohybového aparátu a do budoucna zamezíte vzniku dalších problémů. Pravidelným pohybem odbouráte stres a budete se cítit více pružní a vitálnější. U nás ve studiu máte tuto možnost v kombinaci fyzioterapie a jóga nebo odděleně. Pohybová terapie bude přizpůsobena vašemu tělu a jeho možnostem.

Fyzioterapie:
Trápí vás bolest zad či ztuhlá šíje, bolí vás hlava od krční páteře? Chcete se naučit správně dýchat a cvičit nebo se po vysoké tělesné námaze správně kompenzovat? Tak to je čas na fyzioterapii. Co vás na fyzioterapii čeká? Po úvodní diagnostice vašeho pohybového aparátu zvolíme a provedeme vhodnou terapii. Sestavíme vám cviky na doma a poradíme v oblasti ergonomie pracovního prostředí. Terapie je kombinací fyzioterapeutických konceptů proprioceptivní neuromuskulární facilitace, Bobath konceptu, Vojtovy metody, senzomotorické stimulace, mobilizačních technik a technik měkkých tkání, uvolnění fascií, kinesiotapingu. To vše v kombinaci s poznatky z dalších odborných kurzů, např. hluboký stabilizační systém páteře, Dornova metoda, terapie trigger pointů, aj..

Cena:
850 Kč / 60 min
600 Kč / 30 min

Individuální lekce jógy, Jógová terapie
Jóga na míru vašemu tělu a duši.
Chcete začít s jógou nebo prohloubit svoji současnou dovednost a znalost? Chcete rozumět více svému tělu, naučit se správnému přirozenému dýchání i držení těla, detoxikovat organismus a cítit se celkově lépe? Chcete se uvolnit po sedavé práci u počítače, zlepšit svoji mobilitu, flexibilitu a sílu? Chcete se naučit lépe zvládat každodenní stres, najít vnitřní klid a pohodu, zlepšit koncentraci? Chcete mít lekci přizpůsobenou zcela svým potřebám a plnou pozornost lektora? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, pak je individuální lekce jógy právě pro vás ideální.

Cena:
850 Kč / 60 min

Pohybovou terapii v našem studiu provádí Mgr. Tereza Katolická

Kontakt:
telefon: +420 723 198 752
e-mail: info@innerlook.eu
web: https://innerlook.eu/
Facebook: Innerlook