Poskytuji služby v oblasti psychoterapie, působím jako průvodkyně, inspirátorka a motivátorka na cestě k sobě sama, životní spokojenosti a k sebelásce.
Vystudovala jsem psychologii a tělovýchovu na UK Praha, formoval mě šestiletý výcvik v integrativní psychoterapii. Absolvovala jsem řadu sebezkušenostních i teoretických výcviků v oblasti psychoterapie, základů koučování, komunikace a různých terapeutických technik západní psychoterapie i technik alternativních (např. řízené vizualizace, energetické odbloky,  jednoduché konstelace, práce s vnitřními archetypy, prvky arteterapie, meditace, mindfullness).  Zaměřuji se zejména na práci s potlačenými emocemi, jejich zvědomováním a uvolňováním.
V současné době si v rámci sebezkušenosti i teorie rozšiřuji vzdělání v práci s emočními traumaty a jejich uvolňováním skrze práci s tělem a vědomou sexualitou.
Ve své práci těžím z řady osobních prožitků a zkoušek, které mě potkaly na mé cestě životem, ze zkušeností jako partnerka a matka dvou dětí a díky pracovní praxi v neziskovém i bussiness sektoru. Aktivně se věnuji józe a maluji obrazy.
Povedu vás ke zvědomění si vašich pocitů a emocí a následnému sebepřijetí. Nabídnu vám jiný a hlubší pohled na situace, se kterými přicházíte. Pomohu vám zvýšit motivaci ke změně či přijetí současné situace, naleznete potřebné zdroje a převezmete zodpovědnost za to, jaký život si tvoříte. Povedu vás k vašemu vlastnímu zdroji, intuici, vnímavosti a prožívání tady a teď.

Kontakt:

telefon:  608176948
email:    janaklinderova@seznam.cz
web:       www.mostykdusi.cz