Lektorka hathajogy – Certifikát mezinárodního vzdělávacího programu FISAF

Má jógová cesta začala během třetího těhotenství. Mou motivací byla bolest zad a první inspirací kniha Léčivá síla jógy – díky ní jsem si poskládala sestavu, která mi v té době velmi pomohla. Po narození mé dcery mi opět jóga pomohla „vrátit se do svého původního těla“. Od té doby jsem si krok za krokem stavěla svou jógovou praxi. V roce 2011 jsem získala certifikát lektorky hathajogy. Absolvovala jsem pak další rozšiřující semináře (vinyasa flow joga, asistence v jógových pozicích, hormonální joga, principy zdravého pohybu, jógová terapie). Po komplikovaném úrazu mi jóga pomohla vrátit se k plné pohyblivosti.
Své zkušenosti s jógou jsem využívala také během práce v sociální oblasti. Absolvovala jsem výcvik v krizové intervenci a kurs Trauma, zaměřený na péči o traumatizované klienty na tělové, emoční a kognitivní úrovni. Při práci s klientkami, které prošly zkušeností domácího násilí, jsem využívala bioenergetická cvičení, relaxační techniky a dechová cvičení z jógové praxe.
Společně s aromaterapeutkou a masérkou Lenkou Stejskalovou vedu ve Studiu osm semináře zaměřené na jógu a aromaterapii podle ročních období.

Motto:

„Jděte vlastní cestou, svým tempem.  Jste bohatí vším, co jste v sobě našli, i vším, co ještě určitě naleznete“.

Kontakt:

e-mail: ivetawollerova@seznam.cz
telefon: 720 484 465