Aktuality

kvet kvet

Nabídka pronájmu terapeutické místnosti, přednáškové místnosti
nebo uspořádání Vašeho semináře

Prosím kontaktujte vedoucí studia
Lenku Kubíkovou na mail: aromalenka@volny.cz nebo na tel.: 606 702 546

15.6. 2019 od 9.30-18.00 Rodinné konstelace s Martinem

Cena jednoho účastníka na celodenním semináři je 800,-Kč (pro ty, kteří si nechají stavět svou konstelaci) a 100,- Kč pro ostatní, kteří budou pouze účinkovat v rolích zástupců jiných klientů, nebo budou jen přítomni.
Příchod prosím od 9:30 do 10:00

V případě zájmu prosím o potvrzení závazné rezervace
Martin Šanda martin@sanxmartin.com 606 137 204 www.facebook.com/sanxmartin
Co jsou rodinné (systemické) konstelace a jak mohou pomoci?
Rodinné konstelace podle Berta Hellingera jsou dnes již klasickým způsobem nahlížení na náš základní systém: původní rodinu, ze které si přinášíme vzorce našeho chování a promítáme nejčastěji do naší současné rodiny. 
Traumata vzniklá v minulosti u našich předků (např. vážné nemoci, předčasná úmrtí, válečné osudy, vězení, ztráty majetku, rodinná tabu aj.) se podvědomě přenáší dál. 
Z lásky k našim předkům jim pomáháme nést jejich úděl, který ale není naším úkolem a proto se u nás projevují problémy. Ty lze chápat jako upozornění ke změně, aby náš vlastní systém byl 
v pořádku. Systemické konstelace formou zástupců umožňují tyto systémy vidět a ukázat v nich, kterým směrem je třeba udělat nápravu. Nejčastější zadání jsou v oblasti partnerství, vztahu 
k rodičům a dětem. Systémem je i naše tělo, proto běžným tématem konstelací je zdravotní problém nebo odvykání. Častou úlohou je i problém osobních financí nebo majetku.
Formou systemických konstelací lze vizualizovat a harmonizovat záležitosti i dalších systémů (zaměstnání, firma, spolky), ale i osobní integrity, vnitřních archetypů aj., které mají též často, 
či spíše vždy, základ v systémech s naší účastí. V rolích zástupců členů systémů jiných klientů navíc můžete prožít a uvědomit si i některé své někdy netušené aspekty, tj. zvědomit více svých témat během jednoho semináře. 
I v systému skupiny, přítomné na veřejném semináři, nedostáváme role náhodou.
V systemických konstelacích jsem absolventem paní Zdeňky Tuškové, která studovala přímo u pana Berta Hellingera, považovaného za zakladatele systemických kostelací pro západní kulturu.

2.6.2019 od 14.00 hod. Neděle živelných žen


          

4.6.2019 od 18.00 hod. Beseda s Ivankou Adamcovou

Tato nejoblíbenější beseda s Ivankou Adamcovou je už bohužel zcela vyprodána. Těší nás váš zájem :-)

Středeční večerní jóga o prázdninách

SESTAVA PRO HORKÉ LETNÍ DNY /VEČERY 
Pránajáma – cvičení ásán – relaxace před západem slunce
Cena lekce 150,- Kč (90 min)

Středa: 19.00. - 20.30.
3.7., 10.7., 17.7., 31.7., 7.8., 21.8., 28.8.

Lektorka: Iveta Wollerová

Na lekci je třeba přihlásit se předem:
ivetawollerova@seznam.cz 
nebo tel.: 720 484 465

20.6.2019 od 17.00 Bio-nebio aneb jak se vyznat v kosmetice

přijďte si ozkoušet na vlastní kůži :-)

          

5.6.2019 od 17.00-20.00 hod. Hubnutí bez diet

jedinečný workshop s Hankou Havlátovou!
Objednávky a info: hanka@zazracnehubnuti.eu, tel. 776 152 780
www.zazracnehubnuti.eu
Kurz vám ukáže jiný pohled na hubnutí. Hubnutí totiž není o dietách, pilulkách ani o vytrvalosti. A na začátku není ani o jídle. V tomto kurzu zjistíte, co všechno vám brání v hubnutí, a proč ve skutečnosti nehubnete. Pro koho je kurz určen: Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí opravdu zhubnout. Kteří nechtějí sbírat jen informace, ale začít informace opravdu používat. Je určen pro všechny, kteří chtějí změnu. Program: Pomocí testu si zjistíte, jaký typ strávníka jste, jak přistupujete k jídlu a proč se zbytečně přejídáte. O jednotlivých typech strávníků si popovídáme a ukáži vám, kde jsou jejich bloky. Rozklíčujete si vaše návyky, nastavení a bloky. Pomocí jednoduchých změnových technik dokážete změnit nechtěné nastavení. Pak se vám otevře vaše cesta k hubnutí a vy si vytvoříte váš jedinečný hubnoucí plán. Zde vás naučím metodu krokování. Taky vám ukáži, jak jednoduše rozpoznat kvalitu potravin. Získáte tabulky, co kdy jíst. A co je velice důležité, získáte potřebnou motivaci pro dlouhodobou štíhlost. A na závěr jsem si pro vás připravila jednoduché a vyzkoušené urychlovače hubnutí.

květen a červen výstava malíře Václava Macha Koláčného

Obrazy možno shlédnout květen-červen 2019