Aktuality

kvet kvet

Nabídka pronájmu terapeutické místnosti, přednáškové místnosti
nebo uspořádání Vašeho semináře

Prosím kontaktujte vedoucí studia
Lenku Doru Stejskalovou na mail: aromalenka@volny.cz nebo na tel.: 606 702 546

22.11.2019 Vernisáž obrazů od 17.30 hod.

Dcera, matka a babička

6.11.2019 od 18.00 hod. Hudební lázeň

V dnešní době plné stresujících situací a naší neustále přetížené mysli, může být relaxace a zpomalení opravdu těžké. Hudební lázeň Vám nabízí řešení. 

Znalost léčení zvukem je lidem známá již po tisíciletí a poslední dobou je znovu objevována a používána po celém světě.

Celostní zážitek koupele ve zvucích mnoha hudebních nástrojů z celého světa doprovázených intuitivním a alikvótního zpěvem, zpomaluje naši mysl, uvolňuje tělo a přenáší pozornost z problémů a zaneprázdněných životů „tam venku“, zpět k nám, našim potřebám a opravdové podstatě.

Můžete také zažít hluboký pocit úlevy na všech úrovních, pocit dobití a omlazení.

Nemusíte vůbec nic, stačí si udělat čas pro sebe. Během celé doby budete ležet na podložce, přikryti dekou. 
Doporučujeme se převléci do pohodlného oblečení.

Hodinou vás bude provázet zvukoterapeutka Martina Jeličić.

17.11.2019 od 13.00 hod. Rodinné konstelace s Alicí

přihlašujte se na: ali16@volny.cz nebo 731 513 867

9.11.2019 Systemické rodinné konstelace s Martinem

Seminář se koná v sobotu 21.9.2019 od 10:00-18:00 na adrese: 
Harmonizační studio Osm (www.studioosm.cz), Srbská 2, Praha 6 (metro A, Hradčanská 5 min chůze).


Cena jednoho účastníka na celodenním semináři je 800,-Kč (pro ty, kteří si nechají stavět svou konstelaci) a 100,- Kč pro ostatní, kteří budou pouze účinkovat v rolích zástupců jiných klientů, nebo budou jen přítomni. Příchod prosím od 9:30 do 10:00


V případě zájmu prosím o potvrzení závazné rezervace
Martin Šanda martin@sanxmartin.com 606 137 204  www.facebook.com/sanxmartin

Budoucí termíny 2019:  7.12.19


Co jsou rodinné (systemické) konstelace a jak mohou pomoci? 
Rodinné konstelace podle Berta Hellingera jsou dnes již klasickým způsobem nahlížení na náš základní systém: původní rodinu, ze které si přinášíme vzorce našeho chování a promítáme nejčastěji do naší současné rodiny. Traumata vzniklá v minulosti u našich předků (např. vážné nemoci, předčasná úmrtí, válečné osudy, vězení, ztráty majetku, rodinná tabu aj.) se podvědomě přenáší dál. Z lásky k našim předkům jim pomáháme nést jejich úděl, který ale není naším úkolem a proto se u nás projevují problémy. Ty lze chápat jako upozornění ke změně, aby náš vlastní systém byl v pořádku. Systemické konstelace formou zástupců umožňují tyto systémy vidět a ukázat v nich, kterým směrem je třeba udělat nápravu. Nejčastější zadání jsou v oblasti partnerství, vztahu k rodičům a dětem. Systémem je i naše tělo, proto běžným tématem konstelací je zdravotní problém nebo odvykání. Častou úlohou je i problém osobních financí nebo majetku.
Formou systemických konstelací lze vizualizovat a harmonizovat záležitosti i dalších systémů (zaměstnání, firma, spolky), ale i osobní integrity, vnitřních archetypů aj., které mají též často, či spíše vždy, základ v systémech s naší účastí. V rolích zástupců členů systémů jiných klientů navíc můžete prožít a uvědomit si i některé své někdy netušené aspekty, tj. zvědomit více svých témat během jednoho semináře. I v systému skupiny, přítomné na veřejném semináři, nedostáváme role náhodou.
V systemických konstelacích jsem absolventem paní Zdeňky Tuškové, která studovala přímo u pana Berta Hellingera, považovaného za zakladatele systemických kostelací pro západní kulturu.
www.sanxmartin.com

od 2.10.2019 16-17.30hod. jógová středa s Lenou


          

Ranní pondělní jóga s Evou již probíhá !!!