Aktuality

kvet kvet

Nabídka pronájmu terapeutické místnosti, přednáškové místnosti
nebo uspořádání Vašeho semináře

Prosím kontaktujte vedoucí studia
Lenku Doru Stejskalovou na mail: aromalenka@volny.cz nebo na tel.: 606 702 546

12.1.2020 od 17.00 hodin Vernisáž Ludmily Benové

všechny milovníky umění srdečně zveme k nám do studia Osm :-)

26.1.2020 od 13.00 hod. Rodinné konstelace s Alicí

přihlašujte se na: ali16@volny.cz nebo 731 513 867

15.2.2020 Systemické rodinné konstelace s Martinem

Seminář se koná v sobotu 15.2.2020 od 10:00-18:00 na adrese: 
Harmonizační studio Osm (www.studioosm.cz), Srbská 2, Praha 6 (metro A, Hradčanská 5 min chůze).


Cena jednoho účastníka na celodenním semináři je 800,-Kč (pro ty, kteří si nechají stavět svou konstelaci) a 100,- Kč pro ostatní, kteří budou pouze účinkovat v rolích zástupců jiných klientů, nebo budou jen přítomni. Příchod prosím od 9:30 do 10:00


V případě zájmu prosím o potvrzení závazné rezervace
Martin Šanda martin@sanxmartin.com 606 137 204  www.facebook.com/sanxmartin
Co jsou rodinné (systemické) konstelace a jak mohou pomoci? 
Rodinné konstelace podle Berta Hellingera jsou dnes již klasickým způsobem nahlížení na náš základní systém: původní rodinu, ze které si přinášíme vzorce našeho chování a promítáme nejčastěji do naší současné rodiny. Traumata vzniklá v minulosti u našich předků (např. vážné nemoci, předčasná úmrtí, válečné osudy, vězení, ztráty majetku, rodinná tabu aj.) se podvědomě přenáší dál. Z lásky k našim předkům jim pomáháme nést jejich úděl, který ale není naším úkolem a proto se u nás projevují problémy. Ty lze chápat jako upozornění ke změně, aby náš vlastní systém byl v pořádku. Systemické konstelace formou zástupců umožňují tyto systémy vidět a ukázat v nich, kterým směrem je třeba udělat nápravu. Nejčastější zadání jsou v oblasti partnerství, vztahu k rodičům a dětem. Systémem je i naše tělo, proto běžným tématem konstelací je zdravotní problém nebo odvykání. Častou úlohou je i problém osobních financí nebo majetku.
Formou systemických konstelací lze vizualizovat a harmonizovat záležitosti i dalších systémů (zaměstnání, firma, spolky), ale i osobní integrity, vnitřních archetypů aj., které mají též často, či spíše vždy, základ v systémech s naší účastí. V rolích zástupců členů systémů jiných klientů navíc můžete prožít a uvědomit si i některé své někdy netušené aspekty, tj. zvědomit více svých témat během jednoho semináře. I v systému skupiny, přítomné na veřejném semináři, nedostáváme role náhodou.
V systemických konstelacích jsem absolventem paní Zdeňky Tuškové, která studovala přímo u pana Berta Hellingera, považovaného za zakladatele systemických kostelací pro západní kulturu.
www.sanxmartin.com

od 2.10.2019 16-17.30hod. jógová středa s Lenou


          

Ranní pondělní jóga s Evou již probíhá !!!