4. – 11.7.2021 Putování žen za moudrostí vody

Masáže shiatsu a cvičení pánevního dna s Hanou Vránovou

možnost vánočních dárkových poukazů

Systemické rodinné konstelace s Martinem pokračují v lednu 2021

Seminář se koná v sobotu od 10:00-18:00 na adrese: Harmonizační studio Osm (www.studioosm.cz), Srbská 2, Praha 6 (metro A, Hradčanská 5 min chůze).

Cena jednoho účastníka na celodenním semináři je 800,-Kč (pro ty, kteří si nechají stavět svou konstelaci) a 100,- Kč pro ostatní, kteří budou pouze účinkovat v rolích zástupců jiných klientů, nebo budou jen přítomni.

Co jsou rodinné (systemické) konstelace a jak mohou pomoci? Rodinné konstelace podle Berta Hellingera jsou dnes již klasickým způsobem nahlížení na náš základní systém: původní rodinu, ze které si přinášíme vzorce našeho chování a promítáme nejčastěji do naší současné rodiny. Traumata vzniklá v minulosti u našich předků (např. vážné nemoci, předčasná úmrtí, válečné osudy, vězení, ztráty majetku, rodinná tabu aj.) se podvědomě přenáší dál. Z lásky k našim předkům jim pomáháme nést jejich úděl, který ale není naším úkolem a proto se u nás projevují problémy. Ty lze chápat jako upozornění ke změně, aby náš vlastní systém byl v pořádku. Systemické konstelace formou zástupců umožňují tyto systémy vidět a ukázat v nich, kterým směrem je třeba udělat nápravu. Nejčastější zadání jsou v oblasti partnerství, vztahu k rodičům a dětem. Systémem je i naše tělo, proto běžným tématem konstelací je zdravotní problém nebo odvykání. Častou úlohou je i problém osobních financí nebo majetku. Formou systemických konstelací lze vizualizovat a harmonizovat záležitosti i dalších systémů (zaměstnání, firma, spolky), ale i osobní integrity, vnitřních archetypů aj., které mají též často, či spíše vždy, základ v systémech s naší účastí. V rolích zástupců členů systémů jiných klientů navíc můžete prožít a uvědomit si i některé své někdy netušené aspekty, tj. zvědomit více svých témat během jednoho semináře. I v systému skupiny, přítomné na veřejném semináři, nedostáváme role náhodou. V systemických konstelacích jsem absolventem paní Zdeňky Tuškové, která studovala přímo u pana Berta Hellingera, považovaného za zakladatele systemických kostelací pro západní kulturu. www.sanxmartin.com

od 9.9. opět každou středu večer lekce jógy s Ivetou Wolllerovou

17.30. – 18.45. JOGA TĚLEM I DUŠÍ Lekce hathajogy pro ty, kdo už se s jogou potkali. Od zapouštění kořenů přes vědomé dýchání a hledání a nalézání rovnováhy v těle i v duši. Pránajáma, ásanová praxe a na závěr slastné spočinutí v šavásaně s krátkou meditací.

19.00. – 20.15. JOGA PRO CHVÍLE VEČERNÍ Jemná lekce s prvky jin jogy s hlubší pozorností, věnovanou svému nitru a dechu. Delší setrvání v pozicích může v čase přinést pozoruhodné změny v těle i jiné prožívání sebe sama. Lekce vhodná pro ty, kdo s jogou začínají i pro ty, kdo mají s jogou zkušenost a chtějí po „jangovém dni“ vstoupit do jemnějšího světa..

Cena jednotlivé lekce: 150,- Kč.
Permanentka na 10 lekcí 1300,- Kč.
Místo na lekci je třeba rezervovat předem!
Kontakt: ivetawollerova@seznam.cz, tel.: 720 484 465