Aktuality

kvet kvet

Nabídka pronájmu terapeutické místnosti, přednáškové místnosti
nebo uspořádání Vašeho semináře

Prosím kontaktujte vedoucí studia
Lenku Kubíkovou na mail: aromalenka@volny.cz nebo na tel.: 606 702 546

čchi kung od 13.3.2018 každé úterý v 18.30 hod.

kontakt: 725 926 274, Jaromir.Kadera@provident.cz

3.-4.3.2018 Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

Štěpánka Zeithamlová je registrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka.
Aromaterapii se věnuje již od roku 2007.
Štěpánka vám pomůže objevit cestu k využití vůní v běžném životě. Svět vůní báječně napomáhá k harmonizaci a podpoře léčebných procesů. Je úžasné pozorovat změny, které nám napomáhá uskutečnit svět vůní, a to nejen v našem přístupu k životu a k našemu zdraví, ale i ve využití při vytvoření příjemné domácí atmosféry.
Od roku 2012 cvičí styl Čchen Tchaj-ťi čchüan.a Tchaj-ťi Čchi-kung pěti elementů.
Více informací si přečtete www.stepankazeithamlova.cz

Drahomíra Šmídová vás provede úžasnou ájurvédskou masáží.
Drahomíra je lektorka v oblasti masáží, homeopatka.
Od roku 2011 se věnuje tchaj-ťi
Yang Taiji Quan sestava 28 a 108, cvičení s vějířem a mečem pod vedením Jany Šedivé.
Ájurvédská masáž hlavy je starověká indická technika harmonizace těla i duše. Naučíte se, jak druhého uvolnit, navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Uvolňuje celkové napětí v těle a stimuluje celkovou regeneraci.
více na www.carezza-masaze.cz

cena 3200,- dvoudenní odborný seminář

Vhodné pro děti

24.2.2018 v 10.00-18.00 hod. Rodinné systemické konstelace s Martinem

Cena jednoho účastníka na celodenním semináři je 600,-Kč (pro ty, kteří si nechají stavět svou konstelaci) a 100,- Kč pro ostatní, kteří budou pouze účinkovat v rolích zástupců jiných klientů, nebo budou jen přítomni. Příchod prosím od 9:30 do 10:00 V případě zájmu prosím o potvrzení závazné rezervace Martin Šanda :martin@sanxmartin.com 606 137 204 www.facebook.com/sanxmartin Budoucí termíny: 24.3., 14.4., 5.5, 9.6.18 Co jsou rodinné (systemické) konstelace a jak mohou pomoci? Rodinné konstelace podle Berta Hellingera jsou dnes již klasickým způsobem nahlížení na náš základní systém: původní rodinu, ze které si přinášíme vzorce našeho chování a promítáme nejčastěji do naší současné rodiny. Traumata vzniklá v minulosti u našich předků (např. vážné nemoci, předčasná úmrtí, válečné osudy, vězení, ztráty majetku, rodinná tabu aj.) se podvědomě přenáší dál. Z lásky k našim předkům jim pomáháme nést jejich úděl, který ale nen í naším úkolem a proto se u nás projevují problémy. Ty lze chápat jako upozornění ke změně, aby náš vlastní systém byl v pořádku. Systemické konstelace formou zástupců umožňují t yto systém y vidět a ukázat v n ich , kterým směrem je třeba udělat nápravu. Nejč astější zadání jsou v oblasti partnerství, vztahu k rodičům a dětem. Systémem je i naše tělo, proto běžným tématem konstelací je zdravotní problém nebo odvykání. Častou úlohou je i problém osobních financí nebo majetku . Formou systemických konstelací lze v izualizovat a harmonizovat záležitosti i dalších systémů (zaměstnání, firma, spolky) , ale i osobní integrity, vnitřních archetypů aj., které mají též často, či spíše vždy, základ v systémech s naší účastí. V rolích zástupců členů systémů jiných klientů navíc můžete prožít a uvědomit si i některé své někdy netušené aspekty, tj. zvědomit více svých témat během jednoho semináře . I v systému skupiny, přítomné na veřejném semináři, nedostáváme role náhodou. V sys temických konstelacích js e m absolventem paní Zdeňky Tuškové, která studovala přímo u pana Berta Hellingera, považovaného za zakladatele systemických kostelací pro západní kulturu. www.sanxmartin.com

                    

2.3.2018 v 17.30 Vernisáž obrazů Vlasty Handzelové